Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry Valtra do maszyn rolniczych i budowlanych

Pracujące w bardzo trudnych warunkach maszyny rolnicze oraz budowlane są ekstremalnie eksploatowane. W celu uniknięcia opóźnień, które wiążą się z awariami a co za tym idzie z problemami wynikającymi z braku realizacji zamówień warto korzystać ze sprzętu od znanych producentów. Kupując sprzedawane przez nas produkty jak filtr Valtra wiesz, że stawiasz na dobrą jakość. Oferowane produkty powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie producentów z branży filtracji.  Firma Valtra działa skutecznie na rynku już 70 lat czerpiąc ze skandynawskich korzeni. Filtry, które tu znajdziesz spełniają wszystkie wymogi, normy oraz standardy marki Valtra. Opierają się na sprawdzonych i pewnych metodach produkcji. Oferta produktowa dla tej marki jest bardzo szeroka. Jeśli filtr Valtra to, to to czego szukasz? Zapewniamy szeroki wybór zamienników różnych producentów . Postaw na sprawdzone rozwiązania z których będziesz zadowolony.

Filtr Valtra w naszej ofercie

W ofercie handlowej zapewniamy szeroki i bogaty wybór filtrów do marki Valtra, filtry Valtra różnego typu do zastosowań w wielu modelach tego producenta. Sprawdź ich ofertę na naszej stronie, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Kilka słów o firmie Valtra

 

Valtra jest międzynarodowym pionierem w produkcji rozwiązań dla ciągników rolniczych i maszyn budowlanych. Ich produkty mają skandynawskie korzenie sięgające 1852 roku. Obecnie jest to połączenie fińskiej firmy Valmet oraz skandynawskiej marki Volvo BM. Maszyny marki Valtra cechuje wysoka wytrzymałość i niezawodność. W swojej działalności firma współdziała w oparciu o pięć fundamentalnych wartości. Pierwsza to odpowiedzialność za swoje działania. Druga to integralność czyli spójność w podejmowaniu decyzji. Trzecia wartość to zaufanie. Valtra stawia na wiarygodność i docenia różnorodność ludzi. Czwarta wartość opiera się na działaniu zespołowym. Wszystkie podejmowane projekty realizują jako wspólne wyzwanie i cel do realizacji. Dzięki zaangażowaniu wielu kompetentnych osób projekt staje się kompletny. Ostania, ale najważniejsza z prezentowanych przez firmę wartości to przejrzystość. Dotyczy ona przekazywanych informacji, otwartej i szczerej komunikacji oraz przetwarzania otrzymanej informacji zwrotnej. W 2021 roku firma obchodzi swoje siedemdziesiąte urodziny, co oznacza, że pierwsze produkty opuściły ich linię produkcyjną w 1951 roku. Valtra nadal patrzy w przyszłość i poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Warto dodać, że dla Valtry bardzo istoty jest wpływ na środowisko naturalne. Skupiają się na proaktywnym poszukiwaniu sposobów na przyjazne podejście do środowiska oraz naturalnych siedlisk przyrodniczych.


Filtry do ciągników VALTRA w najlepszych cenach

U nas znajdziesz bardzo szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepieOpinie naszych klientow o zakupach ...
Filtry do maszyn VALTRA Średnia ocena 5/5 na 2 opinie
  Opinia kupującego
wszystko do valtry
takiego wyboru filtrów do valtry jeszcze nie widziałem, będe wracal z pewnością, paczka szybko dotarła filtr valtra dobrze zapakowany
  Opinia kupującego
dobra pomoc
nie mogłem dobrać filtra do mojej valtry a tutaj pomogli bez problemu doradzili i jeszcze tego samego dnia wysłali pczke za darmo taka obsługe to ja rozumiem !