Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338
Fleetguard filtr sklep

Filtry Fleetguard

Marka Fleetguard jest w całości własnością firmy Cummins Inc. Firma Cummins zapewnia, że klienci otrzymują najbardziej zaawansowaną technologię z najlepszego źródła i optymalne możliwości dostarczane w celu zaspokojenia ich specyficznych potrzeb.


W naszym sklepie znajdziesz komplet filtrów do swojej maszyny, wystarczy jedna transakcja aby nabyć to czego potrzebujesz z dziedziny filtracji. Dbamy o Twoją wygodę i gwarantujemy że z nami twój interes będzie nieustannie się rozwijał. Zawsze kiedy nas potrzebujesz służymy pomocą i doradztwem!


Masz kłopot z doborem filtra, zadzwoń - służymy pomocą w odszukaniu odpowiedniego filtra!

Napisz do nas!
Masz pytania, napisz do nas!
e-mail: kontakt@wan-rol.pl
Masz pytania zadzwoń!
lub zadzwoń, chętnie pomożemy!
tel. (+48) 531 338 338

Dlaczego filtry Fleetguard.

Zaawansowany projekt i wysoka jakość wykonania filtrów Fleetguard zapewnia dużą wytrzymałość a Tobie najwyższą ochronę sprzętu. Wszystkie produkty Fleetguard zostały zaprojektowane tak, aby spełniać lub przewyższać specyfikacje filtrów z pierwszego montażu. Zapewnienia to że silniki i inne systemy otrzymują maksymalną ochronę a co za tym idzie wydłuża się ich żywotność. Filtry Fleetguard to ponad 8000 produktów, filtracja Cummins obejmuje najszerszy zakres filtrów: powietrza, oleju, paliwa i oleju hydraulicznego w przemyśle ciężkim i zastosowaniach mobilnych.

Jak zapewne wiesz Cummins to więcej niż filtry.

Marka Fleetguard to jedyny z producentów filtrów, który jest częścią firmy produkującej silniki. Daje to wyjątkową zaletę - znajomość silników od podstaw. Wiedza ta wykorzystywana jest aby produkować filtry, które zapewniają optymalną wydajność i maksymalną żywotność elementów silnika.

Parametry produktów Fleetguard poparte są rzetelnymi badaniami i testami nie tylko w zaawansowanych laboratoriach, ale także w terenie, gdzie to się naprawdę liczy. Może polegać na ich rygorystycznych standardach testowania w świecie rzeczywistym, które wykraczają daleko poza minimum standardów wymaganych przez większość producentów.

Filtr Fleetguard udowadnia to każdego dnia.

Cummins korzystając z bogatego doświadczenia z silnikami i systemami diesla, zna charakterystykę ich działania. Każdy z filtr Fleetguard spełnia najwyższe wymagania nowoczesnych silników, aby pomóc im pracować dłużej i skuteczniej.

Marka filtrów Fleetguard, obejmujemy najszerszy zakres filtrów stosowanych w silnikach takich branż jak

  • filtry do samochodów ciężarowych
  • filtry do autobusów
  • górnictwo odkrywkowe i podziemne
  • morskie
  • filtry dla rolnictwa
  • wydobycie ropy i gazu
  • filtry do samochodów osobowych
  • wytwarzanie energii
  • filtry do zastosowań w przemyśle, filtry przemyslowe
  • filtry do lokomotyw

Filtr paliwa Fleetguard.

Kompleksowa linia produktów do filtracji paliwa zapewniają optymalną ochronę przed zanieczyszczeniami, takimi jak brud i woda, największy wróg silnika. Dzięki lepszej filtracji paliwa użytkownicy może spodziewać się wydłużonych okresów międzyobsługowych, co pozwala na dłuższy czas pracy bez przestojów i zredukowanie kosztów.

Filtr oleju Fleetguard.

Surowe wymagania środowiskowe wymusiły zmiany w projektach silników, zaowocowało to podwyższonym poziomem sadzy i innych zanieczyszczeń. Sprawiło to że filtracja oleju była trudniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem i historią innowacji, możesz polegać na filtrach oleju Fleetguard, sprawią one że wszystko będzie działało płynnie i bez zarzutu.

Filtr powietrza Fleetguard.

Inteligentna konstrukcja i rygorystyczne testy zapewniają że filtry powietrza, układu dolotowego spełniają globalne specyfikacje OEM, dzieki maksymalnej jakości i wydajności. Filtry układu dolotowego to ponad 3000 produktów a liczba ta wciąż rośnie, szeroka linia oczyszczaczy powietrza, elementów filtrów powietrza i akcesoria pozwalają wyprzedzić konkurencję. Filtry Fleetguard to zawsze optymalna wydajność.

Filtr cieczy / płynu chłodzenia Fleetguard.

Badania pokazują, że ponad 40% całkowitych kosztów naprawy silnika to problemy związane z układem chłodzenia. Zaawansowana linia produktów Fleetguard testowanych w terenie i w laboratorium pozwala uniknąć kosztownych problemów z układem chłodzenia i zapewnia łatwą konserwację i oferując pełną ochronę.

Układy hydrauliczne, Filtr hydrauliki Fleetguard.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego doboru mediów filtracyjnych, produkty Fleetguard osiągają wydajność i pojemność przy niższej charakterystyce spadku ciśnienia niż u konkurencji. Wydajność systemu, elastyczność projektowania i wysoka jakość to odzwierciedlenie naszej zróżnicowanej rodziny produktów do filtracji hydraulicznej.

Wentylacja skrzyni korbowej.

Opatentowane systemy wentylacji skrzyni korbowej firmy Cummins Filtration. Technologie kontroli wycieków oleju i emisji ze skrzyni korbowej w oleju silnika. Doskonała filtracja i zbieranie aerozoli, eliminacja wycieków oleju i eliminacja spaliny w komorze silnika są możliwe przy użyciu jednego z naszych systemów i zestawów wentylacyjnych dostępne dla szerokiej gamy zastosowań.