Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338
Fleetguard filtr sklep

Filtry Fleetguard

Marka Fleetguard jest w całości własnością firmy Cummins Inc. Firma Cummins zapewnia, że klienci otrzymują najbardziej zaawansowaną technologię z najlepszego źródła i optymalne możliwości dostarczane w celu zaspokojenia ich specyficznych potrzeb.


W naszym sklepie znajdziesz komplet filtrów do swojej maszyny, wystarczy jedna transakcja aby nabyć to czego potrzebujesz z dziedziny filtracji. Dbamy o Twoją wygodę i gwarantujemy że z nami twój interes będzie nieustannie się rozwijał. Zawsze kiedy nas potrzebujesz służymy pomocą i doradztwem!


Masz kłopot z doborem filtra, zadzwoń - służymy pomocą w odszukaniu odpowiedniego filtra!

Napisz do nas!
Masz pytania, napisz do nas!
e-mail: kontakt@wan-rol.pl
Masz pytania zadzwoń!
lub zadzwoń, chętnie pomożemy!
tel. (+48) 531 338 338

Dlaczego filtry Fleetguard.

Zaawansowany projekt i wysoka jakość wykonania filtrów Fleetguard zapewnia dużą wytrzymałość a Tobie najwyższą ochronę sprzętu. Wszystkie produkty Fleetguard zostały zaprojektowane tak, aby spełniać lub przewyższać specyfikacje filtrów z pierwszego montażu. Zapewnienia to że silniki i inne systemy otrzymują maksymalną ochronę a co za tym idzie wydłuża się ich żywotność. Filtry Fleetguard to ponad 8000 produktów, filtracja Cummins obejmuje najszerszy zakres filtrów: powietrza, oleju, paliwa i oleju hydraulicznego w przemyśle ciężkim i zastosowaniach mobilnych.

Jak zapewne wiesz Cummins to więcej niż filtry.

Marka Fleetguard to jedyny z producentów filtrów, który jest częścią firmy produkującej silniki. Daje to wyjątkową zaletę - znajomość silników od podstaw. Wiedza ta wykorzystywana jest aby produkować filtry, które zapewniają optymalną wydajność i maksymalną żywotność elementów silnika.

Parametry produktów Fleetguard poparte są rzetelnymi badaniami i testami nie tylko w zaawansowanych laboratoriach, ale także w terenie, gdzie to się naprawdę liczy. Może polegać na ich rygorystycznych standardach testowania w świecie rzeczywistym, które wykraczają daleko poza minimum standardów wymaganych przez większość producentów.

Filtr Fleetguard udowadnia to każdego dnia.

Cummins korzystając z bogatego doświadczenia z silnikami i systemami diesla, zna charakterystykę ich działania. Każdy z filtr Fleetguard spełnia najwyższe wymagania nowoczesnych silników, aby pomóc im pracować dłużej i skuteczniej.


Fleetguard Filter
181.74 zł

Fleetguard Filter
96.65 zł

Fleetguard Filter
206.47 zł

Fleetguard Filter
227.55 zł

Fleetguard Filter
627.25 zł

Fleetguard Filter
20.14 zł

Fleetguard Filter
51.45 zł

Fleetguard Filter
23.8 zł

Fleetguard Filter
109.46 zł

Fleetguard Filter
113.92 zł

Fleetguard Filter
50.09 zł

Fleetguard Filter
84.61 zł

Fleetguard Filter
93.17 zł

Fleetguard Filter
168.04 zł

Fleetguard Filter
43.75 zł

Fleetguard Filter
300.91 zł

Fleetguard Filter
82.09 zł

Fleetguard Filter
87.58 zł

Fleetguard Filter
47.4 zł

Fleetguard Filter
60.42 zł

Fleetguard Filter
59.11 zł

Marka filtrów Fleetguard, obejmujemy najszerszy zakres filtrów stosowanych w silnikach takich branż jak

  • filtry do samochodów ciężarowych
  • filtry do autobusów
  • górnictwo odkrywkowe i podziemne
  • morskie
  • filtry dla rolnictwa
  • wydobycie ropy i gazu
  • filtry do samochodów osobowych
  • wytwarzanie energii
  • filtry do zastosowań w przemyśle, filtry przemyslowe
  • filtry do lokomotyw

Filtr paliwa Fleetguard.

Kompleksowa linia produktów do filtracji paliwa zapewniają optymalną ochronę przed zanieczyszczeniami, takimi jak brud i woda, największy wróg silnika. Dzięki lepszej filtracji paliwa użytkownicy może spodziewać się wydłużonych okresów międzyobsługowych, co pozwala na dłuższy czas pracy bez przestojów i zredukowanie kosztów.

Filtr oleju Fleetguard.

Surowe wymagania środowiskowe wymusiły zmiany w projektach silników, zaowocowało to podwyższonym poziomem sadzy i innych zanieczyszczeń. Sprawiło to że filtracja oleju była trudniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem i historią innowacji, możesz polegać na filtrach oleju Fleetguard, sprawią one że wszystko będzie działało płynnie i bez zarzutu.

Filtr powietrza Fleetguard.

Inteligentna konstrukcja i rygorystyczne testy zapewniają że filtry powietrza, układu dolotowego spełniają globalne specyfikacje OEM, dzieki maksymalnej jakości i wydajności. Filtry układu dolotowego to ponad 3000 produktów a liczba ta wciąż rośnie, szeroka linia oczyszczaczy powietrza, elementów filtrów powietrza i akcesoria pozwalają wyprzedzić konkurencję. Filtry Fleetguard to zawsze optymalna wydajność.

Filtr cieczy / płynu chłodzenia Fleetguard.

Badania pokazują, że ponad 40% całkowitych kosztów naprawy silnika to problemy związane z układem chłodzenia. Zaawansowana linia produktów Fleetguard testowanych w terenie i w laboratorium pozwala uniknąć kosztownych problemów z układem chłodzenia i zapewnia łatwą konserwację i oferując pełną ochronę.

Układy hydrauliczne, Filtr hydrauliki Fleetguard.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego doboru mediów filtracyjnych, produkty Fleetguard osiągają wydajność i pojemność przy niższej charakterystyce spadku ciśnienia niż u konkurencji. Wydajność systemu, elastyczność projektowania i wysoka jakość to odzwierciedlenie naszej zróżnicowanej rodziny produktów do filtracji hydraulicznej.

Wentylacja skrzyni korbowej.

Opatentowane systemy wentylacji skrzyni korbowej firmy Cummins Filtration. Technologie kontroli wycieków oleju i emisji ze skrzyni korbowej w oleju silnika. Doskonała filtracja i zbieranie aerozoli, eliminacja wycieków oleju i eliminacja spaliny w komorze silnika są możliwe przy użyciu jednego z naszych systemów i zestawów wentylacyjnych dostępne dla szerokiej gamy zastosowań.