Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry LIEBHERR

Stały, dynamiczny rozwój przemysłu budowlanego wymusza stosowanie ciężkiego sprzętu i komponentów do jego serwisowania najwyższej jakości. Współpracujemy w tym zakresie tylko z zaufanymi dostawcami. Koncern Liebherr – to producent niezawodnych maszyn budowlanych. U nas łatwo wyszukasz interesujący Cię filtr Liebherr do maszyn tej marki, jak i będziesz miał dostęp do szerokiego wyboru zamienników.

Liebherr – symbol jakości.

Koncern Liebherr powstał w 1949 w Niemczech i słynie z produktów, które sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dostarcza komponenty nawet do tak wymagającej branży jak lotnictwo, gdzie jest głównym dostawcą firmy Airbus. Oprócz produktów bardzo dobrej jakości koncern Liebherr zasłyną z konstruowania największych samochodów na świecie, czego świetnym przykładem jest wywrotka T282B.

Zabezpiecz swoją maszynę!

Nawet najwyższej jakości maszyna nie będzie dobrze funkcjonować, jeżeli nie zadbamy o jej właściwy serwis. Regularne przeglądy są obowiązkiem, aby zapewnić ich długą trwałości i walory użytkowania. Jednak są też elementy, które możemy wymieniać regularnie we własnym zakresie. Należą do nich bez wątpienia filtry. Produkty te są znane nam wszystkim. Stosujemy je w codziennym użytkowaniu zwykłych samochodów i na tym przykładzie już możemy zobaczyć jak ważna jest regularna wymiana filtrów. Dają one gwarancję bezpiecznego użytkowania silnika, układu chłodzącego i innych podzespołów w naszym aucie. Tym bardziej jest to ważne przy korzystaniu z drogich pojazdów do prac drogowych, rolniczych i budowlanych, gdzie ich wartość jest często kilkakrotnie większa od zwykłych samochodów. Dodatkowo warunki, w których ciężki sprzęt pracuje są nieprzyjazne lub czasami wręcz ekstremalne. Warto się odpowiednio wówczas zabezpieczyć, regularnie wymieniając filtry i ograniczając koszty przyszłych napraw do minimum.

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz filtr Liebherr - zamienniki wielu producentów. Dzięki nam bez większego problemu możesz zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojej maszyny. I nie ma znaczenia dla nas znaczenia czy jest to ciągnik rolniczy, samochód ciężarowy, czy też koparko-ładowarka. Do wszystkich tych pojazdów zakupisz u nas filtry bardzo dobrej jakości.

Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Jeżeli wybrałeś już filtr, który będzie dla Ciebie odpowiedni i zagwarantuje bezpieczeństwo twojej maszynie zamów go i spokojnie oczekuj na przesyłkę. A jeżeli będziesz miał jakieś pytania, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej kilkuletniego doświadczenia.


Filtry do ciągników LIEBHERR w najlepszych cenach

U nas znajdziesz bardzo szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepieOpinie naszych klientow o zakupach ...
Filtry do maszyn LIEBHERR Średnia ocena 5/5 na 1 opinie
  Opinia kupującego
udane zakupy szybko znalazłem filterki łatwa wyszukiwarka pewnie bede wracal jak bedzie mi trzeba wiecej filtrow maja duzy wybór