Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry LIEBHERR

Szukaj filtrów do LIEBHERR


Filtry LIEBHERR

Stały, dynamiczny rozwój przemysłu budowlanego wymusza stosowanie ciężkiego sprzętu i komponentów do jego serwisowania najwyższej jakości. Współpracujemy w tym zakresie tylko z zaufanymi dostawcami. Koncern Liebherr – to producent niezawodnych maszyn budowlanych. U nas łatwo wyszukasz interesujący Cię filtr Liebherr do maszyn tej marki, jak i będziesz miał dostęp do szerokiego wyboru zamienników.

Liebherr – symbol jakości.

Koncern Liebherr powstał w 1949 w Niemczech i słynie z produktów, które sprawdzają się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dostarcza komponenty nawet do tak wymagającej branży jak lotnictwo, gdzie jest głównym dostawcą firmy Airbus. Oprócz produktów bardzo dobrej jakości koncern Liebherr zasłyną z konstruowania największych samochodów na świecie, czego świetnym przykładem jest wywrotka T282B.

Zabezpiecz swoją maszynę!

Nawet najwyższej jakości maszyna nie będzie dobrze funkcjonować, jeżeli nie zadbamy o jej właściwy serwis. Regularne przeglądy są obowiązkiem, aby zapewnić ich długą trwałości i walory użytkowania. Jednak są też elementy, które możemy wymieniać regularnie we własnym zakresie. Należą do nich bez wątpienia filtry. Produkty te są znane nam wszystkim. Stosujemy je w codziennym użytkowaniu zwykłych samochodów i na tym przykładzie już możemy zobaczyć jak ważna jest regularna wymiana filtrów. Dają one gwarancję bezpiecznego użytkowania silnika, układu chłodzącego i innych podzespołów w naszym aucie. Tym bardziej jest to ważne przy korzystaniu z drogich pojazdów do prac drogowych, rolniczych i budowlanych, gdzie ich wartość jest często kilkakrotnie większa od zwykłych samochodów. Dodatkowo warunki, w których ciężki sprzęt pracuje są nieprzyjazne lub czasami wręcz ekstremalne. Warto się odpowiednio wówczas zabezpieczyć, regularnie wymieniając filtry i ograniczając koszty przyszłych napraw do minimum.

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz filtr Liebherr - zamienniki wielu producentów. Dzięki nam bez większego problemu możesz zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojej maszyny. I nie ma znaczenia dla nas znaczenia czy jest to ciągnik rolniczy, samochód ciężarowy, czy też koparko-ładowarka. Do wszystkich tych pojazdów zakupisz u nas filtry bardzo dobrej jakości.

Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Jeżeli wybrałeś już filtr, który będzie dla Ciebie odpowiedni i zagwarantuje bezpieczeństwo twojej maszynie zamów go i spokojnie oczekuj na przesyłkę. A jeżeli będziesz miał jakieś pytania, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej kilkuletniego doświadczenia.


Filtry do ciągników LIEBHERR w najlepszych cenach

U nas znajdziesz bardzo szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie


Opinie naszych klientow o zakupach ...
Filtry do maszyn LIEBHERR Średnia ocena 5/5 na 1 opinie
  Opinia kupującego
udane zakupy szybko znalazłem filterki łatwa wyszukiwarka pewnie bede wracal jak bedzie mi trzeba wiecej filtrow maja duzy wybór