Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry DEUTZ - optymalna ochrona i stała wydajność Twojego silnika

Filtracja ma zasadnicze znaczenie dla ogólnej wydajności i niezawodności Twojego silnika. Dobrej jakości filtry DEUTZ zapewniają najwyższą jakość, najlepszą wydajność filtracji i długą żywotność. Dla twojego silnika oznacza to optymalną ochronę, stałą wydajność silnika i niskie zużycie paliwa.

Filtry pneumatyczny DEUTZ

Silniki spalinowe potrzebują czystego powietrza dla optymalnej wydajności. Filtr DEUTZ zapewnia niezawodną filtrację powietrza dostarczanego do silnika, zapobiega przedostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń, które mogą powodować zwiększone zużycie wewnętrznych części silnika.

Filtracja cząstek pyłu w powietrzu

Wszystkie silniki spalinowe potrzebują czystego powietrza dla optymalnych osiągów: nowoczesny silnik wysokoprężny potrzebuje około 15 000 litrów powietrza - na każdy litr spalanego paliwa! Filtry DEUTZ zapewniają niezawodną filtrację powietrza do spalania, zapobiegając przedostawaniu się pyłu do silnika, powodując zwiększone zużycie paliwa, utratę wydajności i wyższą emisję. Idealna ochrona Twojego silnika.

Cechy dobrego filtra

- Najwyższy stopień rozdrobnienia filtra - Bezpieczna filtracja cząstek brudu w zakresie wielkości mikrometrów - Medium filtracyjne z zabezpieczeniem impregnacyjnym i wysoką wytrzymałością na rozdarcie - Wydłużona żywotność filtra i zapobiega pęknięciom w medium filtracyjnym - Optymalna geometria składania - Duża ilość papieru mieści się na bardzo małej przestrzeni - pozwala na dużą zdolność zatrzymywania brudu i trwałość oraz optymalną filtrację przez cały okres wymiany - Specjalne tłoczenie i bigowanie papieru - Zapewnia wystarczającą odległość między fałdami - powierzchnia filtra jest dostępna do pochłaniania brudu przez cały czas trwania interwału filtra powietrza - Starannie wykonane i sklejone mieszki - Wysoki poziom filtracji i mniejsze zużycie

Filtry DEUTZ - skuteczna filtracja grubych i drobnych cząstek oleju smarowego.

Czysty olej silnikowy jest niezbędny do zachowania wydajności i niezawodności silnika. Dobre filtry DEUTZ zapewniają niezawodną filtrację i chronią silnik przed zużyciem i uszkodzeniami powodowanymi przez kurz, sadzę i inne cząsteczki. Czysty olej silnikowy jest niezbędny do zachowania wydajności i niezawodności silnika. Dlatego przy wymianie filtra należy polegać wyłącznie na sprawdzonych akcesoriach wysokiej jakości. Filtry DEUTZ zapewniają niezawodną filtrację i chronią silnik przed zużyciem i uszkodzeniami powodowanymi przez kurz, sadzę i inne cząsteczki.


Filtry do ciągników DEUTZ w najlepszych cenach

U nas znajdziesz bardzo szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie