Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry DEUTZ

Szukaj filtrów do DEUTZ


Filtry DEUTZ - optymalna ochrona i stała wydajność Twojego silnika

Filtracja ma zasadnicze znaczenie dla ogólnej wydajności i niezawodności Twojego silnika. Dobrej jakości filtry DEUTZ zapewniają najwyższą jakość, najlepszą wydajność filtracji i długą żywotność. Dla twojego silnika oznacza to optymalną ochronę, stałą wydajność silnika i niskie zużycie paliwa.

Filtry pneumatyczny DEUTZ

Silniki spalinowe potrzebują czystego powietrza dla optymalnej wydajności. Filtr DEUTZ zapewnia niezawodną filtrację powietrza dostarczanego do silnika, zapobiega przedostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń, które mogą powodować zwiększone zużycie wewnętrznych części silnika.

Filtracja cząstek pyłu w powietrzu

Wszystkie silniki spalinowe potrzebują czystego powietrza dla optymalnych osiągów: nowoczesny silnik wysokoprężny potrzebuje około 15 000 litrów powietrza - na każdy litr spalanego paliwa! Filtry DEUTZ zapewniają niezawodną filtrację powietrza do spalania, zapobiegając przedostawaniu się pyłu do silnika, powodując zwiększone zużycie paliwa, utratę wydajności i wyższą emisję. Idealna ochrona Twojego silnika.

Cechy dobrego filtra

- Najwyższy stopień rozdrobnienia filtra - Bezpieczna filtracja cząstek brudu w zakresie wielkości mikrometrów - Medium filtracyjne z zabezpieczeniem impregnacyjnym i wysoką wytrzymałością na rozdarcie - Wydłużona żywotność filtra i zapobiega pęknięciom w medium filtracyjnym - Optymalna geometria składania - Duża ilość papieru mieści się na bardzo małej przestrzeni - pozwala na dużą zdolność zatrzymywania brudu i trwałość oraz optymalną filtrację przez cały okres wymiany - Specjalne tłoczenie i bigowanie papieru - Zapewnia wystarczającą odległość między fałdami - powierzchnia filtra jest dostępna do pochłaniania brudu przez cały czas trwania interwału filtra powietrza - Starannie wykonane i sklejone mieszki - Wysoki poziom filtracji i mniejsze zużycie

Filtry DEUTZ - skuteczna filtracja grubych i drobnych cząstek oleju smarowego.

Czysty olej silnikowy jest niezbędny do zachowania wydajności i niezawodności silnika. Dobre filtry DEUTZ zapewniają niezawodną filtrację i chronią silnik przed zużyciem i uszkodzeniami powodowanymi przez kurz, sadzę i inne cząsteczki. Czysty olej silnikowy jest niezbędny do zachowania wydajności i niezawodności silnika. Dlatego przy wymianie filtra należy polegać wyłącznie na sprawdzonych akcesoriach wysokiej jakości. Filtry DEUTZ zapewniają niezawodną filtrację i chronią silnik przed zużyciem i uszkodzeniami powodowanymi przez kurz, sadzę i inne cząsteczki.


Filtry do ciągników DEUTZ w najlepszych cenach

Jedynie u nas znajdziesz tak szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie

Filtr oleju SO 040
Hifi Filters
34.98 zł
Filtr kabinowy SC 17814
Hifi Filters
55.98 zł
Filtr paliwa SN 70103
Hifi Filters
57.06 zł
Filtr hydrauliczny SH 56317
Hifi Filters
67.48 zł
Filtr hydrauliczny SH 62005
Hifi Filters
89.69 zł
Filtr hydrauliczny SH 66141
Hifi Filters
115.99 zł