Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry CLAAS

Szukaj filtrów do CLAAS


To, czy maszyna działa sprawnie zależy od wielu, nawet z pozoru najdrobniejszych elementów. Aby zapewnić sobie długą i bezawaryjną pracę swoich maszyn, warto postawić na produkty z najwyższej półki, które cieszą się ogólnym uznaniem w branży i są najlepszym możliwym wyborem. Filtry Class z pewnością zaliczają się właśnie do takich wyborów. Jeśli zależy Ci na jakości – to już wiesz gdzie szukać!

Filtry Class to topowa marka!

Dobrze wiemy, że w pracy najważniejsze jest skupienie i odpowiednia koncentracja na zadaniach, z którymi trzeba się zmierzyć. Nie pozwól więc, aby usterki, czy awarie wytrącały Cię z równowagi i marnowały Twój cenny czas. Postaw na filtry Class, aby mieć pewność, że Twoje maszyny są w dobrych rękach. Szerokie grono zadowolonych klientów mówi samo za siebie. Oni wiedzą gdzie szukać odpowiednich filtrów, które zapewnią im długą i niezawodną pracę, a dodatkowo pomogą zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.

Bez filtrów Class daleko nie zajedziesz!

Bez względu na to, czego aktualnie potrzebujesz do swojej maszyny, czy jest to filtr powietrza, filtr paliwa, filtr hydrauliczny, czy filtr kabinowy – wszystko to znajdziesz w ofercie marki, której zaufały miliony – Class to jedyny słuszny wybór, jakiego możesz dokonać! Dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się niezawodną i bezawaryjną pracą swojego sprzętu, a chyba dokładnie o to chodzi. Postaw na topową markę w tej branży i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy są z nami od lat. Nie musisz wierzyć nam na słowo – przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się sam!


Filtry do ciągników CLAAS w najlepszych cenach

Jedynie u nas znajdziesz tak szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie

Filtr kabinowy SC 90128
Hifi Filters
53.26 zł
Filtr kabinowy SC 50021
Hifi Filters
62.57 zł
Filtr paliwa SN 70233
Hifi Filters
58.78 zł
Filtr paliwa SN 70273
Hifi Filters
69.83 zł
Filtr AdBlue Mocznika KD 70438
Hifi Filters
100.22 zł