Filtr hydrauliczny  SH 75210 V do CLAAS CELTIS 426
Filtr hydrauliczny SH75210V
do CLAAS CELTIS 426
SH 75210 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
Wymiary:
Wysokość: 118 / 113 mm
Średnica / Długość: 56 / 24.500 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - CLAAS CELTIS 426
| rocznik od: 09.03 | typ nadwozia: 3612 | silnik: DPS 4045
H2: 113.000
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 75210 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.