Informacje o filtrze według producenta:| Średnica zewnętrzna | 138 mm (5.43 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 72 mm (2.83 inch) |
| Długość | 291 mm (11.46 inch) |
| Długość całkowita | 304 mm (11.97 inch) |
| Średnica otworów śrub | 15 mm (0.59 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
Produkt przeznaczony do maszyny - EJC TL 30
| silnik: PERKINS
Zaprezentowany powyżej Filtr powietrza (wkład) P 772549
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
P772549
,
SA14605K
,
SL5631
,
P771549
,
1930764-CNH
,
AF4655KM
,
P770181
,
0018404U1
,
1944660
,
1930764
,
700053474
,
79072795
,
2242238
,
Y1500004
,
HD9894
,
S0075795
,
S00757950050
,
403320021
,
9234360829
,
020079
,
20079
,
0018404U1M
,
100684426510302
,
265103021006844
,
26510313
,
01022110
,
1022110
,
1350966
,
A2V00001150347
,
A86817959
,
1006844
,
00811600
,
811600
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |