Inne filtry do TIMBERJACK 1110 D
Informacje o filtrze według producenta:| Materiał uszczelnienia | Viton |
| Średnica zewnętrzna | 113.3 mm (4.46 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 64.6 mm (2.54 inch) |
| Długość całkowita | 410.7 mm (16.17 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 8 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 3 bar (44 psi) |
| Zapadnięcie Rozerwanie | 20 bar (290 psi) |
| Styl | Wkład |
| Marka | DT High-Performance |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
Produkt przeznaczony do maszyny - TIMBERJACK 1110 D
| rocznik od: 2007 | typ nadwozia: TIER III | silnik: JOHN DEERE 6068 HTJ | od serii: 2301->
Zaprezentowany powyżej Kaseta hydrauliczna P566990
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
P566990
,
PT9430MPG
,
DT0850R8UM
,
RHR850G05B
,
RHR850G05V
,
F061786
,
MP4727
,
MP66746
,
HC2285FCN15H
,
HC2285FCN15Z
,
HC2285FDN15Z
,
HC2285FKN15H
,
HC2285FKN15Z
,
HC2285FMN15Z
,
HC2285FUN15Z
,
HC2286FCN15H
,
HC2286FCN15H50
,
HC2286FCN15Z
,
HC2286FCN15Z50
,
HC2286FKN15H
,
HC2286FKN15Z
,
HC2286FKN15Z50
,
0850EAR062F1
,
55200077
,
SBF0850RZ05V
,
SBF0850RZ5B
,
SBF0850RZ5V
,
14931806V
,
,
DER852V2C05
,
FP102789
,
H0850R006EB3V
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
JOHN DEERE
- JOHN DEERE 1270E
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |