Filtr hydrauliki (wkład)  HY 13558V do VALTRA T 203 DIRECT
Filtr hydrauliki (wkład) HY13558V
do VALTRA T 203 DIRECT
HY 13558V oryginał SF Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: SF Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 210 mm
Średnica / Długość: 56 / 25 mm
Informacje o filtrze według producenta:
Wysokość (mm) 210 mm
Szerokość/długość (mm) 56 mm