Filtr hydrauliki (wkład)  HY 13558V do VALTRA T 154 D
Filtr hydrauliki (wkład) HY13558V
do VALTRA T 154 D
HY 13558V oryginał SF Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: SF Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 210 mm
Średnica / Długość: 56 / 25 mm
Informacje o filtrze według producenta:
Wysokość (mm) 210 mm
Szerokość/długość (mm) 56 mm
Wymiar wewnętrzny / szerokość (mm) 25/0 mm
0,315 kg
Produkt przeznaczony do maszyny - VALTRA T 154 D
| rocznik od: 2014 | silnik: AGCO POWER 66AWF | moc: 165HP/123KW
Waga: 0.315 kg
Wymiary:
H1: 210
D1: 56
D2: 25
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliki (wkład) HY 13558V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - SF Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.