Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry MERLO

Szukaj filtrów do MERLO


Filtry w każdym urządzeniu są bardzo istotnym elementem. To one odpowiadają w głównej mierze za pracę silnika. Filtry wykorzystywane są w wielu urządzeniach oraz instalacjach przemysłowych, to bardzo szeroka grupa wyborów o szerokim zastosowaniu. Z procesami filtracji spotykasz się we wszystkich gałęziach przemysłu współczesnego. Jeśli poszukujesz jakichkolwiek filtrów niewątpliwej jakości – znajdziesz je właśnie u nas!

Filtry Merlo specjalnie dla Twoich potrzeb!

Filtry Merlo zajmą się wszelkimi zanieczyszczeniami w Twoim urządzeniu. To najwyższej jakości produkty z gwarancją żywotności i trwałości. Filtry do maszyn budowlanych obejmują różnego rodzaju pojazdy, takie jak koparki, ładowarki i spycharki, filtry merlo chronią urządzenia przed przenikaniem zanieczyszczeń i toksycznych substancji. To element stosowany głównie w instalacjach i maszynach, ich zadaniem jest oddzielanie cząstek stałych, które nie powinny być obecne w płynie, bądź usuwają wilgoć z gazów. U nas znajdziesz odpowiedni model dla swojej maszyny! Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego filtru do Twojej maszyny oraz zaoferują atrakcyjną cenę, na każdą kieszeń!

Niezawodne i żywotne – tylko Filtry Merlo od Agro Filtry!

Filtry Merlo mają różne przeznaczenie, niemniej jednak ich głównym zadaniem jest zatrzymywanie cząstek stałych, płynów mineralnych, sadzy, pyłu z powietrza, które pobiera dany silnik. Wyróżnia się filtry suche i mokre. Pierwsze z nich posiadają materiał służący do filtracji, natomiast mokre filtry zawierają specjalny olej. To właśnie te elementy chronią układ paliwowy przez zbyt szybkim jego zużyciem. Zadbaj o swoją maszynę i wybierz dla niej odpowiedni filtr!


Filtry do ciągników MERLO w najlepszych cenach

Jedynie u nas znajdziesz tak szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie

Filtr paliwa SN 039
Hifi Filters
19.94 zł
Filtr hydrauliczny SH 66542
Hifi Filters
139.42 zł
Filtr powietrza SA 12532
Hifi Filters
27.7 zł
Filtr paliwa SN 4001
Hifi Filters
84.69 zł
Filtr hydrauliczny SH 66192
Hifi Filters
119.04 zł
Filtr kabinowy SC 70063
Hifi Filters
115.46 zł