Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry w każdym urządzeniu są bardzo istotnym elementem. To one odpowiadają w głównej mierze za pracę silnika. Filtry wykorzystywane są w wielu urządzeniach oraz instalacjach przemysłowych, to bardzo szeroka grupa wyborów o szerokim zastosowaniu. Z procesami filtracji spotykasz się we wszystkich gałęziach przemysłu współczesnego. Jeśli poszukujesz jakichkolwiek filtrów niewątpliwej jakości – znajdziesz je właśnie u nas!

Filtry Merlo specjalnie dla Twoich potrzeb!

Filtry Merlo zajmą się wszelkimi zanieczyszczeniami w Twoim urządzeniu. To najwyższej jakości produkty z gwarancją żywotności i trwałości. Filtry do maszyn budowlanych obejmują różnego rodzaju pojazdy, takie jak koparki, ładowarki i spycharki, filtry merlo chronią urządzenia przed przenikaniem zanieczyszczeń i toksycznych substancji. To element stosowany głównie w instalacjach i maszynach, ich zadaniem jest oddzielanie cząstek stałych, które nie powinny być obecne w płynie, bądź usuwają wilgoć z gazów. U nas znajdziesz odpowiedni model dla swojej maszyny! Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego filtru do Twojej maszyny oraz zaoferują atrakcyjną cenę, na każdą kieszeń!

Niezawodne i żywotne – tylko Filtry Merlo od Agro Filtry!

Filtry Merlo mają różne przeznaczenie, niemniej jednak ich głównym zadaniem jest zatrzymywanie cząstek stałych, płynów mineralnych, sadzy, pyłu z powietrza, które pobiera dany silnik. Wyróżnia się filtry suche i mokre. Pierwsze z nich posiadają materiał służący do filtracji, natomiast mokre filtry zawierają specjalny olej. To właśnie te elementy chronią układ paliwowy przez zbyt szybkim jego zużyciem. Zadbaj o swoją maszynę i wybierz dla niej odpowiedni filtr!


Filtry do ciągników MERLO w najlepszych cenach

U nas znajdziesz bardzo szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie