Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Filtry JOHN DEERE

Szukaj filtrów do JOHN DEERE


O każdą maszynę trzeba odpowiednio zadbać, aby służyła Ci ona przez długie lata. Znajdź u nas idealne Filtry John Deere właśnie dla swojego urządzenia! Usprawnią one cały proces pracy maszyny i dadzą jej nowe życie. Nasze filtry są uzupełnieniem najwyższej jakości płynów i olejów w Twojej maszynie. To sprawdzone i dobre dla otoczenia filtry, które znacznie wydłużą okres eksploatacji Twojego sprzętu.

Kup Filtry John Deere – zadbaj z nami o swój sprzęt!

Projektujemy filtry, które są liderem wśród innych, znacznie tańszych modeli. To wysokiej jakości medium, które pozwala na wychwytywanie cząsteczek w wielkości jednej piątej ludzkiego włosa. Użytkownicy od razu zauważają wszystkie pozytywne rezultaty i już więcej nie będziesz musiał martwić się o swoją maszynę! To filtry zaprojektowane specjalnie tak, by wychwytywały wszelkie cząstki zbrudzeń, zanim dotrą one do głównej mechaniki odpowiadającej za poprawę i sprawne funkcjonowanie maszyny – silnika. Nasze filtry są testowane i możesz mieć pewność, że będą również bardzo skuteczne. Sprawdź co mamy w ofercie!

Zdecyduj się na Filtry John Deere

Filtry mają różne przeznaczenie, jednym z bardzo ważnych jest ten, ochraniający silnik przed przedostaniem się do niego wody. To bardzo ważne, aby zapewnić swojej maszynie wysoką zdolność wyłapywania cząsteczek wody i zanieczyszczeń, które mogą znacznie spowolnić sprawność silnika. Wiedz, że każde zanieczyszczenia powodują pogorszenie pracy paliwa. Ogranicz jego zużycie i zadbaj o czystość swojego urządzenia. Nasze filtry cechują się bardzo wysoką skutecznością, jeśli chodzi o zatrzymywanie niepożądanych cząsteczek. Sprawdź wszystkie propozycje i wybierz odpowiednią dla siebie!


Filtry do ciągników JOHN DEERE w najlepszych cenach

Jedynie u nas znajdziesz tak szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie

Filtr paliwa SN 70208
Hifi Filters
68.04 zł
Filtr kabinowy SC 90015
Hifi Filters
113.48 zł
Filtr paliwa SN 70125
Hifi Filters
67.72 zł
Filtr hydrauliczny SH 66209
Hifi Filters
281.53 zł

Opinie naszych klientow o zakupach ...
Filtry do maszyn JOHN DEERE Średnia ocena 5/5 na 3 opinie
  Opinia kupującego
Szczerze polecam!
Duży wybór, duża dostępność filtrów, kupuje poraz kolejny i jak zawsze wszystko jest ok!
  Opinia kupującego
Filtry doszły w porządku, zamówienie dotarło szybko, mogę polecić ten sklep ;)
  Opinia kupującego
Wszystko OK!
Zamawiałem komplet filtrów, zamienników do mojego Johnna Deere, paczka dotarła szybko, filtry dobrze zapakowane, polecam będę wracał!