Logo agro-filtry.pl
Masz pytania? Zadzwoń tel. 531 338 338
Masz pytania zadzwoń!
tel. 531 338 338

Kup filtr John Deere – zadbaj z nami o swój sprzęt rolniczy!

O każdą maszynę trzeba odpowiednio zadbać, aby służyła Ci ona przez długie lata. Znajdź u nas idealne filtry John Deere właśnie dla swojej maszyny rolniczej! Usprawnią one cały proces pracy ciągnika i zapewniają jego długą żywotność.

Jednak specyfika pracy rolniczej i związane z tym trudności powodują, że okres eksploatacji części ciągników, maszyn rolniczych czy budowlanych, w tym ich filtrów, jest krótszy niż u innych maszyn czy samochodów osobowych. Dlatego regularna wymiana filtrów w Twoim John Deere jest niezwykle ważna, by ciągnik przez wiele lat działał sprawnie i nie zawiódł nawet w trudnych warunkach.

Nasze filtry są uzupełnieniem najwyższej jakości paliwa i olejów oraz wszelkich ważnych układów działających w Twojej maszynie. To sprawdzone i dobre dla otoczenia filtry, które znacznie wydłużą okres eksploatacji Twojego sprzętu.

Oferujemy Ci filtry, które niezastąpione podczas codziennej pracy i sprawią, że twój silnik wciąż będzie cieszył Cię optymalnymi osiągami.

Z pewnością nie raz, nie dwa będziesz potrzebował do swojego ciągnika filtr paliwa. Filtry, które znajdziesz w naszym sklepie pozwalają na wychwytywanie cząsteczek nawet tych niezwykle małych, bo wielkości jednej piątej ludzkiego włosa. Co więcej, dziś filtry zaprojektowane są specjalnie tak, by wychwytywały wszelkie cząstki zbrudzeń, zanim dotrą one do głównej mechaniki odpowiadającej za poprawę i sprawne funkcjonowanie maszyny – w ten sposób dbając o silnik.

Jedynie najwyższej jakości filtry do ciągników John Deere sprawią, że w optymalny sposób zadbasz o swój cenny sprzęt. Tego rodzaju maszyny rolnicze zostały stworzone, by efektywnie pracować nawet w ekstremalnych warunkach. Śnieg, deszcz, duża ilość zanieczyszczeń powietrza, nierówności terenu i wielogodzinna praca - z pewnością znasz to bardzo dobrze. Aby nie przerywać pracy i nie marnować cennego czasu, wybierz oferowane przez Agro Filtry niezawodne filtry John Deere, które zapewnią Ci optymalną pracę silnika, sprawią, że twoje paliwo czy olej będą czyste, jak i uchronią od zanieczyszczeń wrażliwe układy maszyny.

Filtry oleju John Deere w szerokim asortymencie naszego sklepu

Filtry mają różne przeznaczenie, jednym z bardzo ważnych jest ten, ochraniający silnik przed przedostaniem się do niego wody. To bardzo ważne, aby zapewnić swojej maszynie wysoką zdolność wyłapywania cząsteczek wody i zanieczyszczeń, które mogą znacznie spowolnić sprawność silnika. Wiedz, że wiele zanieczyszczeń może negatywnie wpływać na jakość paliwa. Ogranicz jego zużycie i zadbaj o czystość swojego urządzenia. Oferowane przez nas filtry cechują się bardzo wysoką skutecznością, jeśli chodzi o zatrzymywanie niepożądanych cząsteczek. Sprawdź, jak skuteczne mogą być filtry paliwa i wybierz te, które pomogą Ci zadbać o doskonałej jakości paliwo.

Zacznijmy od filtrów oleju do ciągnika John Deere. Aby nasze maszyny działały bez zarzutu, nie wystarczy dbałość o to, co wlewamy do baku czy cyklicznie wymieniane filtry paliwa. Ważne jest także, by wymieniać regularnie filtr oleju. Jest to niewielki wydatek, który znacząco wpływa na pracę silnika Twojego John Deere.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości filtry John Deere, które pomogą ochronić układ paliwowy przed gromadzeniem się zanieczyszczeń, które podczas pompowania oleju mogłyby dostać się do wnętrza silnika. Co więcej, wiele nowoczesnych modeli John Deere to ciągniki, które szczycą się optymalnym i niskim zużyciem paliwa i oleju. Aby zapewnienia i starania producenta cieszyły także Twój portfel, nie zapomnij, by wybierać filtry paliwa i oleju do John Deere ze sprawdzonego źródła, np. ze sklepu Agro Filtry. W ten sposób chronisz drogie i nowoczesne układy paliwowe maszyn rolniczych przed gromadzeniem się w nich zanieczyszczeń i zmniejszasz tym samym koszty także ich konserwacji.

Nie zapomnij, by wybrać odpowiedni filtr oleju. Na szczęście dzięki naszemu intuicyjnemu i przejrzystemu katalogowi możesz w łatwy sposób odszukać model swojego John Deere, wybrać właściwy rodzaj filtra i już po chwili otrzymać listę produktów dedykowanych Twojemu ciągnikowi.

Filtr powietrza John Deere - zadbaj o czystość silnika

Układ dolotowy maszyn rolniczych, w tym ciągników John Deere to niezwykle delikatny mechanizm. Często w maszynach rolniczych możemy spotkać dwa rodzaje filtrów powietrza, zewnętrzny i wewnętrzny. Dlatego nie zapomnij o tym podczas zakupów w naszym sklepie i podczas jednej transakcji zamów wszelkie potrzebne filtry.

Właściwa wymiana wyeksploatowanych filtrów powietrza pozwala na ochronę napędu przed gromadzącymi się pyłami i dużą ilością osadzających się zanieczyszczeń. Zwłaszcza podczas letnich prac polowych, podczas żniw, w powietrzu unosi się wiele niepożądanych cząsteczek, które wnikając do silnika, mogłyby w szybkim czasie nie tylko obniżyć jego osiągi, ale z czasem doprowadzić do poważnych usterek. Zanieczyszczenia z powietrza mogą sprawić, że tłoki, pierścienie czy cylindry będą się ścierać i rysować, co obniży żywotność maszyny. Odczuje to także Twój portfel. Nawet jeśli filtr paliwa w Twoim John Deere jest sprawny, to i tak możesz zauważyć przy kłopotach z brudnych powietrzem zwiększone spalanie paliwa.

Z pewnością wiesz, że istnieją dwa rodzaje filtrów powietrza. Możesz wybrać filtr mokry, stosowany do ochrony przed większymi cząstkami i spotykany najczęściej w starszych modelach ciągników John Deere lub filtr powietrza suchy. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko szeroki wybór samych filtrów, ale także wkładów wtórnych do filtra powietrza. Możesz wybrać m.in. te wykonane z włókna szklanego, które doskonale wychwytują drobne zanieczyszczenia.

Wysokiej jakości filtr odmy John Deere znajdziesz w sklepi Agro Filtry

Zanieczyszczenia i niedrożności układu odpowietrzającego skrzynię korbową, zwanego potocznie odmą, mogą prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika. Przez niektórych mechaników brak dbałości o czystość i regularną wymianę filtrów odmy uznawane jest za początek śmierci silnika maszyny. Jest to niezwykle ważne szczególnie w tak skomplikowanych i narażonych na duże obciążenia maszynach rolniczych.

Zima stanowi czas, w którym wielu rolników postanawia wymienić wyeksploatowane filtry paliwa, powietrza czy oleju. Jest to także doskonała sposobność, by przy okazji zadbać o filtr odmy. Podczas chłodnych dni i niskich temperatur na odpowietrzniku skrzyni korbowej lubią gromadzić się zanieczyszczenia, które zamarzając mogą zablokować przepływ. Dlatego odwiedź nasz katalog i wybierz filtry odmy, jeśli ich okres eksploatacji dawno minął. Zadbaj z nami o swój silnik John Deere i wybierz sprawdzone produkty.

Filtr hydrauliki John Deere

Jedynie dobrej jakości filtry hydrauliczne, które wymieniane są zgodnie z zaleceniami producenta zadbają o doskonałą pracę Twojego John Deere. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór filtrów, które pomogą Ci zoptymalizować pracę silnika, chroniąc czystości paliwa, olejów czy innych komponentów maszyny. Sprawdzone i stworzone z wysokiej jakości materiałów sprawią, że ilość niepożądanych cząsteczek i zanieczyszczeń znacznie się obniży.

Zastosowanie filtrów hydraulicznych jest niezwykle szerokie. Mogą zapobiegać pienieniu się olejów, zapobiegać powrotowi cieczy do zbiornika poprzez montaż na powierzchni zbiornika. Łączy je jedno, mają chronić i zapewniać optymalną pracę układu hydraulicznego John Deere, które coraz częściej stanowią kwintesencję nowoczesnej inżynierii i technologii.

Bez względu na to, którego filtra potrzebujesz do swojego ciągnika John Deere, w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba. Możesz także znaleźć szeroki wybór zamienników, jeśli takich potrzebujesz. Skorzystaj z naszej wygodnej wyszukiwarki i w kilka chwil wyboerz idealny filtr oleju, filtr paliwa i zapomnij o szkodliwym działaniu zanieczyszczeń na komponenty silnika Twojego ciągnika John Deere.

Filtry do John Deere – wybierz sklep Agro Filtry

Zakupy w Agro Filtry to nie tylko bogata oferta. To także cenne rabaty i wiele opłacalnych udogodnień. Już dziś zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepie. Nie zapomnij, że niezwykle cenimy sobie długą i owocną współpracę, dlatego dla stałych Klientów oferujemy systemy cen indywidualnych. Chcesz zadbać o ciągnik John Deere? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wyborem różnorodnych filtrów dedykowanych tej marce ciągników.


Filtry do ciągników JOHN DEERE w najlepszych cenach

U nas znajdziesz bardzo szeroki asortyment filtrów do ciągników i maszyn rolniczych
Zarejestruj się i zyskaj do 5% rabatu na wszystkie produkty w sklepieOpinie naszych klientow o zakupach ...
Filtry do maszyn JOHN DEERE Średnia ocena 5/5 na 3 opinie
  Opinia kupującego
Szczerze polecam!
Duży wybór, duża dostępność filtrów, kupuje poraz kolejny i jak zawsze wszystko jest ok!
  Opinia kupującego
Filtry doszły w porządku, zamówienie dotarło szybko, mogę polecić ten sklep ;)
  Opinia kupującego
Wszystko OK!
Zamawiałem komplet filtrów, zamienników do mojego Johnna Deere, paczka dotarła szybko, filtry dobrze zapakowane, polecam będę wracał!