Inne filtry do NEUSON 8002
Informacje o filtrze według producenta:| Średnica zewnętrzna | 133 mm (5.24 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 71.5 mm (2.81 inch) |
| Długość | 341 mm (13.43 inch) |
| Średnica otworów śrub | 12 mm (0.47 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Żebrowany |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
Produkt przeznaczony do maszyny - NEUSON 8002
| rocznik od: 2002 | silnik: PERKINS 1004.4
Zaprezentowany powyżej Filtr powietrza, zewnętrzny P 776358
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
P776358
,
SA14520K
,
SL6079
,
A1592C
,
AR257
,
ARM6002
,
PA2790FN
,
88526
,
3I2065
,
AZA386
,
9705K
,
AF4570K
,
CA5143
,
CA7109
,
CAK7109
,
FC489K
,
AF2168
,
32206002
,
LAF1466
,
LAF8515
,
LAF8515E
,
3621284M1
,
AS5130
,
SFA6002PF
,
WGA453K
,
WGC450
,
WGCS450
,
,
46526WIX
,
MD712K
,
94526
,
382AF
,
LA1584
,
024088
,
24088
,
AI341008
,
55010001
,
TM257
,
VPD7091
,
CH0611941
,
AF776358
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
JCB
- JCB 940
- JCB 930
- JCB 926
- JCB 921
- JCB 4CT
- JCB 4CN
- JCB 3CX
- JCB 212S
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |