Inne filtry do SDMO GS 250
Informacje o filtrze według producenta:| Średnica zewnętrzna | 323.6 mm (12.74 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 212.9 mm (8.38 inch) |
| Długość | 610.4 mm (24.03 inch) |
| Długość całkowita | 623.1 mm (24.53 inch) |
| Średnica otworów śrub | 23.62 mm (0.93 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Rodzina filtrów | FVG |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
Produkt przeznaczony do maszyny - SDMO GS 250
| silnik: VOLVO TD 1210 G
Zaprezentowany powyżej Filtr powietrza P 182049
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
LL2456
,
PA2456
,
05730124
,
853521308
,
961416
,
AEM2016
,
3013210
,
P116453
,
P181049
,
P182049
,
AF4090
,
AF891M
,
11L601870
,
LAF6453
,
LAF6453MXM
,
87404270
,
1401647
,
1401649
,
1402392
,
SL8951
,
S7311A
,
12000204
,
42546
,
SA10841
,
42546WIX
,
9964207-CNH
,
P116446
,
AP3514A
,
609278
,
74062432
,
AG609278
,
1060485
,
849114
,
11440500
,
AE28030
,
SFA0891P
,
2607503068
,
L3246320
,
20000108
,
20001033
,
70P181049
,
2914501200
,
9724591063
,
0914620
,
53501213
,
400008070
,
400023139
,
1578105
,
0061352455
,
61352455
,
729699
,
3213778R91
,
3H1075
,
9964207
,
3I0802
,
3I0928
,
8T6288
,
901041
,
9Y7812
,
7218104900
,
000PS424
,
002PS424
,
003PS424
,
2PS424
,
2PS4240
,
3PS424
,
52PS4240
,
PS424
,
004002792003
,
4002792003
,
427923
,
124533
,
438121
,
9826251350001
,
CZ438121
,
R1021019611
,
01402392
,
156260
,
006307058
,
630758
,
69008914
,
901042
,
9576P181049
,
9576P182049
,
DNP181049
,
DNP182049
,
FA3380
,
040207071120
,
3115546701
,
ZT288706213
,
AT485
,
30093
,
9304100036
,
9304100176
,
HD6685
,
35123512
,
35714690
,
35723512
,
39322201
,
90494329
,
91780858
,
97383402
,
ZDFP902011
,
5730124
,
GD1157455
,
4226867
,
BFBU2389
,
P9A0707
,
021752
,
20878
,
21752
,
2191P182049
,
5HS752
,
6480940004
,
33160428
,
29321210
,
29321354
,
S9033
,
4600180
,
1046Z266
,
GH5842686
,
OE45521
,
P182049016140
,
HF1799
,
A73014
,
AF2546
,
PS424052
,
FBU2389
,
62300688
,
6307058
,
69008907
,
1000105
,
1846640
,
50009629
,
4044443
,
101087
,
9059998
,
012706520
,
012706540
,
12706520
,
12706540
,
460018000
,
015078105
,
15078105
,
687512
,
687780
,
296263298
,
AF182049
,
1111990
,
11713158
,
V1111990
,
00811066
,
00811147
,
811066
,
811147
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
ATLAS COPCO
- ATLAS COPCO CM765
BOMAG
- BOMAG MPH100R
CLARK
- CLARK 275B
- CLARK 275B
HYUNDAI
- HYUNDAI HL780-7A
- HYUNDAI HL780-3A
- HYUNDAI HL780-3
TEREX
- TEREX 3303B
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |