Inne filtry do CASE CT 5080
Informacje o filtrze według producenta:| Średnica zewnętrzna | 234.19 mm (9.22 inch) |
| Średnica wewnętrzna | 148.84 mm (5.86 inch) |
| Długość | 457.2 mm (18.00 inch) |
| Długość całkowita | 469.9 mm (18.50 inch) |
| Średnica otworów śrub | 16.76 mm (0.66 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
Produkt przeznaczony do maszyny - CASE CT 5080
| rocznik od: 2002
Zaprezentowany powyżej Filtr powietrza P 131395
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
P131395
,
PA2466
,
932391C1
,
932391C2
,
P122570
,
AF1866M
,
LAF1959
,
SL5755
,
42263
,
SA11816
,
BS01-016
,
C24719
,
LX28
,
P182034
,
42263WIX
,
87682983-CNH
,
A1073C
,
0700713423
,
303108724
,
700713423
,
KA1714
,
1366
,
93263
,
932391C
,
93239JC1
,
982812C1
,
982812G1
,
3I0267
,
E08970312202
,
9576P131395
,
0550106009
,
34302111130
,
550106009
,
G122570
,
121788C91
,
TH109434
,
3819828121
,
932812C1
,
93291C1
,
982812C
,
LA821
,
36011866
,
MC932391C2
,
3430211113
,
5470801300
,
84932S
,
S9018
,
6947784
,
A73233
,
AF3022
,
AF3233
,
AF2263
,
AF131395
,
00810750
,
810750
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
CASE/CASE IH
- CASE/CASE IH 8850
- CASE/CASE IH 1682
- CASE/CASE IH 1680
- CASE/CASE IH 1660
- CASE/CASE IH 1640E
- CASE/CASE IH 1480
DEMAG
- DEMAG H 65
FURUKAWA
- FURUKAWA HCR-C300
- FURUKAWA FL-230A
JOHN DEERE
- JOHN DEERE 1460
KOMATSU
- KOMATSU JH80C
- KOMATSU JH80B
- KOMATSU JH65CH
- KOMATSU H65C
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |