Inne filtry do CATERPILLAR 773 D
Informacje o filtrze według producenta:| Średnica wylotu | 37.59 mm (1.48 inch) |
| Maksymalna średnica korpusu | 116.2 mm (4.57 inch) |
| Długość korpusu | 114.3 mm (4.50 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Przepływ znamionowy – zakres nis. | 1.2 m³/min (42 cfm) |
| Przepływ znamionowy – zakres śr. | 1.6 m³/min (57 cfm) |
| Przepływ znamionowy – zakres wys. | 1.8 m³/min (64 cfm) |
| Ograniczenie – zakres nis. | 102 mm H2O (4.02 inch H2O) |
| Ograniczenie – zakres śr. | 152 mm H2O (5.98 inch H2O) |
| Ograniczenie – zakres wys. | 203 mm H2O (7.99 inch H2O) |
| Rodzina filtrów | ECC |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Marka | DuraLite™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
Produkt przeznaczony do maszyny - CATERPILLAR 773 D
| silnik: CATERPILLAR
Zaprezentowany powyżej Filtr powietrza C 045001
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
SAC045001
,
SL12911
,
46332WIX
,
AH19001
,
71356376
,
94332
,
3I0008
,
8X4575
,
1356376
,
713566376
,
487679
,
309093
,
DNC045001
,
DNCO45001
,
70941
,
HD1872
,
4675640LHE
,
S0075855
,
S00758550002
,
S00758552
,
0061351920
,
61351920
,
RE53999A
,
LA1713
,
021961
,
21961
,
2191ECC045001
,
4L19242
,
21880068
,
01402667
,
1402667
,
A24865
,
25404
,
250029184
,
88290014486
,
2403476
,
117816
,
9181C21H01
,
7R33
,
AH45001
,
00810042
,
810042
,
C045001
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
CATERPILLAR
- CATERPILLAR AD45B
- CATERPILLAR 777E
- CATERPILLAR 772G
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |