Inne filtry do LEPRON 220 KWA JOHN DEERE
Informacje o filtrze według producenta:| Średnica wylotu | 101.6 mm (4.00 inch) |
| Maksymalna średnica korpusu | 266.7 mm (10.50 inch) |
| Długość korpusu | 266.7 mm (10.50 inch) |
| Skuteczność | 99.9 |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Przepływ znamionowy – zakres nis. | 11.3 m³/min (399 cfm) |
| Przepływ znamionowy – zakres śr. | 14.2 m³/min (501 cfm) |
| Przepływ znamionowy – zakres wys. | 17.6 m³/min (622 cfm) |
| Ograniczenie – zakres nis. | 102 mm H2O (4.02 inch H2O) |
| Ograniczenie – zakres śr. | 152 mm H2O (5.98 inch H2O) |
| Ograniczenie – zakres wys. | 203 mm H2O (7.99 inch H2O) |
| Rodzina filtrów | ECC |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Marka | DuraLite™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
Produkt przeznaczony do maszyny - LEPRON 220 KWA JOHN DEERE
| silnik: JOHN DEERE
Zaprezentowany powyżej Filtr powietrza, C 105004
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
C105004
,
SAC105004
,
SL12927
,
46423WIX
,
AH1196
,
A1458C
,
23519704
,
94423
,
3247916M3
,
3I0021
,
438674
,
CDD000168
,
DC105004
,
300487
,
DA7802
,
64101629
,
8008293
,
DNC105004
,
12427739
,
927739
,
2242905
,
HD1885
,
400000668
,
3031800
,
107938
,
RE56422
,
RE63780A
,
LA1891
,
105020045
,
021807
,
21807
,
560324
,
21880064
,
2940014086628
,
1758279
,
17582794
,
15628
,
4710030
,
30801011204
,
68560324
,
04710030
,
686344
,
AH105004
,
00810057
,
810057
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |