Inne filtry do SDMO JM 40 K
Informacje o filtrze według producenta:| Średnica wylotu | 63.5 mm (2.50 inch) |
| Maksymalna średnica korpusu | 215.9 mm (8.50 inch) |
| Długość korpusu | 101.6 mm (4.00 inch) |
| Std. test skuteczności | ISO 5011 |
| Przepływ znamionowy – zakres nis. | 3.2 m³/min (113 cfm) |
| Przepływ znamionowy – zakres śr. | 4.1 m³/min (145 cfm) |
| Przepływ znamionowy – zakres wys. | 4.8 m³/min (170 cfm) |
| Ograniczenie – zakres nis. | 102 mm H2O (4.02 inch H2O) |
| Ograniczenie – zakres śr. | 152 mm H2O (5.98 inch H2O) |
| Ograniczenie – zakres wys. | 203 mm H2O (7.99 inch H2O) |
| Rodzina filtrów | ECC |
| Główne zastosowanie | BRODERSON 60012047 |
| Typ | Zewnętrzny |
| Styl | Okrągły |
| Marka | DuraLite™ |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
Produkt przeznaczony do maszyny - SDMO JM 40 K
| rocznik od: 2004 | silnik: JOHN DEERE CD 3029TF120
Zaprezentowany powyżej Filtr powietrza C 085001
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
C085001
,
SAC085001
,
SL12922
,
46446WIX
,
AH1198
,
94446
,
060012047
,
60012047
,
NX14210058
,
160250
,
3I0014
,
DC085001
,
9576C085001
,
C085001016140
,
1416227
,
HD1878
,
RE502694
,
RE503694
,
RE593694
,
LA1714
,
GD1416227
,
021883
,
21883
,
0140264601
,
140264601
,
30801047801
,
330560589
,
686328
,
AH85001
,
00810052
,
810052
,
ECC085001
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |