Filtr paliwa  P 502479 do PERKINS 2206C-E13TAG3
Filtr paliwa P502479
do PERKINS 2206C-E13TAG3
P 502479 oryginał Donaldson
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Donaldson
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Informacje o filtrze według producenta:
Średnica zewnętrzna123 mm (4.84 inch)
Średnica wewnętrzna52.3 mm (2.06 inch)
Długość263 mm (10.35 inch)
Zapadnięcie Rozerwanie6.9 bar (100 psi)