Filtr hydrauliki  SPH 21009 do STEYR 8320 A
Filtr hydrauliki SPH21009
do STEYR 8320 A
SPH 21009 oryginał SF Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: SF Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 210 mm
Średnica / Długość: 97 / UNF 1'-12 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - STEYR 8320 A