Filtr hydrauliki  SPH 21009 do DEMAG DS 50
Filtr hydrauliki SPH21009
do DEMAG DS 50
SPH 21009 oryginał SF Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: SF Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 210 mm
Średnica / Długość: 97 / UNF 1'-12 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - DEMAG DS 50
| silnik: DEUTZ F 3 M 1011 F