Filtr hydrauliki  SPH 21009 do COMPAIR-HOLMAN 25
Filtr hydrauliki SPH21009
do COMPAIR-HOLMAN 25
SPH 21009 oryginał SF Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: SF Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 210 mm
Średnica / Długość: 97 / UNF 1'-12 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - COMPAIR-HOLMAN 25
| silnik: DEUTZ F 2 L 1011 F