do FSI D 30-470.2WD
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: SF Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Informacje o filtrze według producenta:
  • Wysokość 30 mm
  • Średnica zewnętrzna Długość 535 mm
  • Średnica wewnętrzna Szerokość 110 mm