Filtr kabinowy (z węglem aktywnym)  SC 70002 CAG do SAME 70 V DORADO
Filtr kabinowy (z węglem aktywnym) SC70002CAG
do SAME 70 V DORADO
SC 70002 CAG oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 74 / 60 mm
Średnica / Długość: 670 / 650 / 150 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - SAME 70 V DORADO