Filtr hydrauliki  SPH 18089 do MIXJET PH 6
Filtr hydrauliki SPH18089
do MIXJET PH 6
SPH 18089 oryginał SF Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: SF Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 180 mm
Średnica / Długość: 127 / 1 1 / 4" ISO mm
Produkt przeznaczony do maszyny - MIXJET PH 6
| silnik: LOMBARDINI
Wymiary:
H1: 180
D1: 127
D2: 1 1
D3: 4" ISO