Filtr hydrauliki  SPH 18089 do MAC CONNEL MAG 500 E
Filtr hydrauliki SPH18089
do MAC CONNEL MAG 500 E
SPH 18089 oryginał SF Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: SF Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 180 mm
Średnica / Długość: 127 / 1 1 / 4" ISO mm
Inne filtry do MAC CONNEL MAG 500 E
Produkt przeznaczony do maszyny - MAC CONNEL MAG 500 E
Wymiary:
H1: 180
D1: 127
D2: 1 1
D3: 4" ISO