Filtr hydrauliczny  SH 87715 V do KEESTRACK B 3
Filtr hydrauliczny SH87715V
do KEESTRACK B 3
SH 87715 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 364 / 351 / 343 mm
Średnica / Długość: 79 / 64.500 / 46 mm