Filtr hydrauliczny  SH 87715 V
Filtr hydrauliczny SH87715V
SH 87715 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 364 / 351 / 343 mm
Średnica / Długość: 79 / 64.500 / 46 mm
Waga: 0.580 kg
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 87715 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.