Filtr hydrauliczny  SH 75212 V do VALTRA T 234 ACTIVE
Filtr hydrauliczny SH75212V
do VALTRA T 234 ACTIVE
SH 75212 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 210 / 203 mm
Średnica / Długość: 57 / 24.500 mm