Filtr hydrauliczny  SH 75212 V do VALTRA T 162 E VERSU
Filtr hydrauliczny SH75212V
do VALTRA T 162 E VERSU
SH 75212 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 210 / 203 mm
Średnica / Długość: 57 / 24.500 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - VALTRA T 162 E VERSU
| rocznik od: 2011 | silnik: SISU
Waga: 0.420 kg
H2: 203.000
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 75212 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.