Filtr hydrauliczny  SH 75212 V do LINDE H 50 D
Filtr hydrauliczny SH75212V
do LINDE H 50 D
SH 75212 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
Wymiary:
Wysokość: 210 / 203 mm
Średnica / Długość: 57 / 24.500 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - LINDE H 50 D
| rocznik od: 2004 | silnik: VW CBJB
Waga: 0.420 kg
H2: 203.000
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 75212 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.