Filtr hydrauliczny  SH 75212 V do HMF 2220
Filtr hydrauliczny SH75212V
do HMF 2220
SH 75212 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 210 / 203 mm
Średnica / Długość: 57 / 24.500 mm
Inne filtry do HMF 2220
Produkt przeznaczony do maszyny - HMF 2220
Waga: 0.420 kg
H2: 203.000
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 75212 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.