Filtr hydrauliczny  SH 74418 V
Filtr hydrauliczny SH74418V
SH 74418 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
ZAWÓR BY-PASS 1
Wysokość: 277 / 261 / 256 mm
Średnica / Długość: 94 / 57 / 47 mm
Wymiary:
ZAWÓR BY-PASS: 1.000
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 74418 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.