Filtr hydrauliczny  SH 67784 V do MATROT M 24 D
Filtr hydrauliczny SH67784V
do MATROT M 24 D
SH 67784 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
ZAWÓR BY-PASS 1
D7 GWINT: 1 1"-12UNF
Wysokość: 178 / 176 / 3 mm
Średnica / Długość: 97 / 97 / 70 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - MATROT M 24 D
| rocznik od: 2011 | silnik: DEUTZ
Waga: 1.160 kg
Wymiary:
ZAWÓR BY-PASS: 1.000
D1: 97.000
D2: 97.000
D7 FILET 1: 1"-12UNF
H1: 178.000
H2: 176.000
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 67784 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.