Filtr hydrauliczny  SH 62021 V do TIMBERJACK 1010 E
Filtr hydrauliczny SH62021V
do TIMBERJACK 1010 E
SH 62021 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 128 / 124 mm
Średnica / Długość: 69 / 32.500 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - TIMBERJACK 1010 E
| rocznik od: 2011 | silnik: JOHN DEERE | od serii: 02501->
Waga: 0.360 kg
Wymiary:
D1: 69
D2: 32.500
H1: 128
H2: 124
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 62021 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.