Filtr hydrauliczny  SH 57092 V do VOLVO A 30 E
Filtr hydrauliczny SH57092V
do VOLVO A 30 E
SH 57092 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 113 / 108 mm
Średnica / Długość: 45 / 24.500 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - VOLVO A 30 E
| rocznik od: 2007 | silnik: VOLVO D 9BADE3 | od serii: 12001->
H2: 108.000
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 57092 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.