Filtr hydrauliczny  SH 57092 V do DYNAPAC CF 65 C
Filtr hydrauliczny SH57092V
do DYNAPAC CF 65 C
SH 57092 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 113 / 108 mm
Średnica / Długość: 45 / 24.500 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - DYNAPAC CF 65 C
| silnik: DEUTZ
H2: 108.000
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny SH 57092 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.