Filtr hydrauliczny  (stary numer SH52710 )  SH 52710 V do MAN 35.403 VF
Filtr hydrauliczny (stary numer SH52710 ) SH52710V
do MAN 35.403 VF
SH 52710 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 103 / 98 mm
Średnica / Długość: 68.500 / 33.500 mm
Produkt przeznaczony do maszyny - MAN 35.403 VF
| rocznik od: 08.95 | typ nadwozia: F 2000/T46 D 2866 LF20 | moc: 400 CH
Waga: 0.300 kg
H1: 103
H2: 98
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny (stary numer SH52710 ) SH 52710 V jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Hifi Filter. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.