Filtr hydrauliczny  (stary numer SH52710 )  SH 52710 V do MAN 26.273 DF
Filtr hydrauliczny (stary numer SH52710 ) SH52710V
do MAN 26.273 DF
SH 52710 V oryginał Hifi Filter
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wymiary:
Wysokość: 103 / 98 mm
Średnica / Długość: 68.500 / 33.500 mm