Inne filtry do DYNAPAC F 5 C
Informacje o filtrze według producenta:| Średnica zewnętrzna | 76.8 mm (3.02 inch) |
| Rozmiar gwintu | 3/4-16 UN |
| Długość | 82.8 mm (3.26 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 70.2 mm (2.76 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 60.5 mm (2.38 inch) |
| Współczynnik Beta 2 | 7 micron |
| Współczynnik Beta 1000 | 23 micron |
| Zawór obejściowy | Tak |
| Ustawienie niskiego zakresu zaworu obejściowego | 1.2 bar (17 psi) |
| Ustawienie wysokiego zakresu zaworu obejściowego | 1.6 bar (23 psi) |
| Styl | Wirujący |
| Typ filtrowanego medium | Celuloza |
| Główne zastosowanie | ZINGA BE1018 |
Produkt przeznaczony do maszyny - DYNAPAC F 5 C
| silnik: DEUTZ
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny P 550426
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
P550426
,
SH70008
,
SP5141
,
AG121778
,
92269
,
M330576
,
SPE0710C
,
LP39022A
,
1633750
,
HF550426
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
AG CHEM EQUIPMENT
- AG CHEM EQUIPMENT 1064
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |