Inne filtry do NEW HOLLAND TR 88
Informacje o filtrze według producenta:| Średnica zewnętrzna | 129 mm (5.08 inch) |
| Rozmiar gwintu | 1 1/2-16 UN |
| Długość | 169.2 mm (6.66 inch) |
| Śr. zewn. uszczelki | 128 mm (5.04 inch) |
| Śr. wewn. uszczelki | 120.9 mm (4.76 inch) |
| Współczynnik Beta 1000 | 11 micron |
| Styl | Wirujący |
| Seria | W023, HBK05, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Typ filtrowanego medium | Syntetyczny |
| Główne zastosowanie | PALL HC7500SUS4H |
Produkt przeznaczony do maszyny - NEW HOLLAND TR 88
| silnik: FORD 6/456T
Zaprezentowany powyżej Filtr hydrauliczny P 165875
jest wysokiej jakości wyrobem pochodzącym od zaufanego producenta - Donaldson. Filtr jest nowy i fabrycznie zapakowany.
Nr. porównawcze:
BT8307MPG
,
1440832
,
P167162
,
HF35523
,
HF6706
,
HF6730
,
WD13003X
,
SPH20102/1
,
P165875
,
WD13011x
,
SH56762
,
SPH20104
,
569139D1
,
609666
,
85632
,
H1976934
,
3I0700
,
9T8678
,
3800005Y9
,
60805002
,
S58MG
,
5002409
,
12597989
,
E12597989
,
HF6436
,
HF6700
,
HF6700SYN
,
HF6712
,
HF6737
,
HF6779
,
HF940
,
59945402
,
LFH8740G001627940
,
CG100A03A
,
CG100A10A
,
CSG100A10A
,
HC7500SCS4H
,
HC7500SDK4H
,
HC7500SDK4HSYN
,
HC7500SDS4H
,
HC7500SKK4H
,
HC7500SKK4HSYN
,
HC7500SKS4H
,
HC7500SKS4HSYN
,
HC7500SMS4H
,
HC7500SUK4HSYN
,
HC7500SUS4H
,
HC9500SCS4H
,
HC9500SDS4H
,
HC9500SKS4H
,
HC9500SUS4H
,
928766
,
PR3960
,
7MZ10
,
MS7
,
MZ10
,
SBF7500410B
,
SBF75004S7B
,
SBF75004Z10B
,
15220412
,
ESF21NFC
,
15007582
,
WGPS7504
,
,
51746WIX
,
AG609666
,
FA57CC10
,
20220600
,
210469
,
92735
,
0011221601
,
R928016676
,
DX1562AF
,
DE0211B1R10
,
159383B
,
167500H10LL113RP
,
167500RH10SLS000P
,
167500RH10XLS000M
,
FPE5010G
,
1105292
,
4ZC84
,
K23064
,
HS7628
,
HS7689
,
0750425001
,
0750577001
,
075057701
,
75042501
,
IF7008
,
4121553
,
2120149
,
7041588
,
7041596
,
100028583
,
CP128210SYN50
,
SPE50BTA12
,
020837
,
20837
,
202986
,
1108782
,
14000436
,
H1034
,
H4159
,
HC75004SKSH
,
19500182
,
F4E050KCB
,
F4F05JCB
,
Z150297L
,
138404A
,
J2120149
,
JLG212014
,
CA301AFD1
,
CA401FD1
,
AY005
,
366545
,
CPK1533
,
VPK1533
,
256554003
,
ZSE10
,
575994SYN
,
737724SYN
,
V0211B1R10
,
V0211B1V10
,
HF165875
,
SISBF7500410B
,
25412
,
[ rozwiń ]
Zastosowanie w maszynach:
AG CHEM EQUIPMENT
- AG CHEM EQUIPMENT 854
- AG CHEM EQUIPMENT 844
- AG CHEM EQUIPMENT 664
- AG CHEM EQUIPMENT 663
MACDON
- MACDON M1240
- MACDON M1170
VERMEER
- VERMEER V8550A
Koszty dostawy FILTRÓW
| Przesyłka kurierska - płatność z góry |
18,89 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Przesyłka kurierska - pobraniowa |
21,89 zł brutto |
płatność u kuriera przy odbiorze paczki |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 399 zł |
| Dostawa do paczkomatu InPost |
10,98 zł brutto |
przelew bankowy, płatność online |
za darmo przy zakupie filtrów powyżej 390 zł |