FILTR OLEJU  E112HD541 do MAN TGS 40.430
FILTR OLEJU E112HD541
do MAN TGS 40.430
Zarejestruj się i zyskaj do 5% RABATU
producent: Hengst
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Informacje o filtrze według producenta:
  • Inner diameter  124 mm
  • Inner diameter 24 mm
  • Outer diameter 55,5 mm
  • Height 112 mm